Prodané domy

Prodané domy v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

90 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 3462 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 3462 m²

Ohrozim 110, Ohrozim

4 998 000 Kč

37 022 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 683 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.9.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1305 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1305 m²

Lazníky 106, Lazníky

3 200 000 Kč

13 333 Kč/m2

Prodáno 5.9.2024

Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1083 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 1083 m²

Újezd 118, Újezd

4 600 000 Kč

46 939 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 979 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 979 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 979 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 979 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 979 m²

9. května 3, Ruda nad Moravou

2 990 000 Kč

2 700 000 Kč

13 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 143 m², pozemek 849 m²Prodaný  dům 143 m², pozemek 849 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 849 m²
Prodaný  dům 143 m², pozemek 849 m²

Prodaný dům 143 m², pozemek 849 m²

Ondratice 109, Ondratice

2 650 000 Kč

2 100 000 Kč

14 685 Kč/m2

Prodáno 15.8.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 4944 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 4944 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 4944 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 4944 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 4944 m²

Slatinky 112, Slatinky

2 500 000 Kč

17 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  dům 112 m², pozemek 868 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 868 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 868 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 868 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 868 m²

Mrsklesy 160, Mrsklesy

4 450 000 Kč

39 732 Kč/m2

Prodáno 9.7.2024

Prodaný  dům 136 m², pozemek 2341 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 2341 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 2341 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 2341 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 2341 m²

Horní Hoštice 27, Javorník

2 740 000 Kč

20 147 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 535 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 535 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 535 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 535 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 535 m²

Lipová-lázně 480, Lipová-lázně

4 950 000 Kč

4 690 000 Kč

33 500 Kč/m2

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  dům 414 m², pozemek 654 m²Prodaný  dům 414 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 414 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 414 m², pozemek 654 m²

Prodaný dům 414 m², pozemek 654 m²

Daskabát 43, Daskabát

2 820 000 Kč

6 812 Kč/m2

1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 683 domů