Prodané domy

Prodané domy v kraji Olomoucký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

90 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 348 m²

Koválovice u Tištína 48, Koválovice-Osíčany

1 870 000 Kč

25 972 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 683 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1708 m²

Pěnčín 85, Pěnčín

3 200 000 Kč

35 556 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 377 m²

Máchova 936, Hranice I-Město

4 945 000 Kč

29 088 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²
Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²
Prodaný  dům 281 m², pozemek 1033 m²

Prodaný dům 281 m², pozemek 1033 m²

Přemyslovice 323, Přemyslovice

2 300 000 Kč

8 185 Kč/m2

Prodáno 14.2.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 480 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 480 m²

Radnice 33, Pavlov

2 500 000 Kč

1 530 664 Kč

17 007 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 31.1.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 1421 m²

Jestřebí 73, Jestřebí

4 990 000 Kč

36 963 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 299 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 299 m²

Dolany ev. č. 96, Dolany

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 163 m²

Sobáčov 31, Mladeč

3 600 000 Kč

37 895 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 394 m²

Doubravice 45, Moravičany

3 100 000 Kč

25 833 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²

Prodaný dům 238 m², pozemek 1250 m²

Nová Dědina 83, Konice

4 650 000 Kč

4 350 000 Kč

18 277 Kč/m2

1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 683 domů