Prodané domy

Prodané domy v kraji Pardubický kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

43 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.5.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1112 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1112 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1112 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1112 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1112 m²

Voleč 107, Voleč

5 350 000 Kč

41 154 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 326 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.4.2025

Prodaný  dům 826 m², pozemek 1795 m²Prodaný  dům 826 m², pozemek 1795 m²
Prodaný  dům 826 m², pozemek 1795 m²
Prodaný  dům 826 m², pozemek 1795 m²

Prodaný dům 826 m², pozemek 1795 m²

Vítězslava Nováka 131, Skuteč

7 900 000 Kč

5 200 000 Kč

6 295 Kč/m2

Prodáno 14.3.2025

Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 1246 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 1246 m²

Libišany 184, Libišany

9 190 000 Kč

8 530 000 Kč

70 496 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 11.3.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 909 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 909 m²

Drozdice 32, Pardubice

6 290 000 Kč

41 933 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 18.2.2025

Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²
Prodaný  dům 350 m², pozemek 780 m²

Prodaný dům 350 m², pozemek 780 m²

Udánky 94, Moravská Třebová

6 190 000 Kč

17 686 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Havlena
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Petr Havlena

Petr Havlena

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ

Prodáno 7.11.2024

Prodaný  dům 94 m², pozemek 1117 m²Prodaný  dům 94 m², pozemek 1117 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 1117 m²
Prodaný  dům 94 m², pozemek 1117 m²

Prodaný dům 94 m², pozemek 1117 m²

Květná 82, Květná

5 800 000 Kč

61 702 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  dům 142 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 573 m²

Čapkova 112, Rybitví

5 750 000 Kč

5 520 000 Kč

38 873 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 215 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 215 m²

K Píšťovům 874, Chrudim III

8 100 000 Kč

6 630 000 Kč

66 970 Kč/m2

Prodáno 24.7.2024

Prodaný  dům 123 m², pozemek 746 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 746 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 746 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 746 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 746 m²

ČSLA 579, Dašice

9 643 872 Kč

78 405 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  dům 487 m², pozemek 1348 m²Prodaný  dům 487 m², pozemek 1348 m²
Prodaný  dům 487 m², pozemek 1348 m²
Prodaný  dům 487 m², pozemek 1348 m²

Prodaný dům 487 m², pozemek 1348 m²

Dvakačovice 16, Dvakačovice

9 500 000 Kč

19 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 326 domů