Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 19. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  dům 178 m², pozemek 494 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 494 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 494 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 494 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 494 m²

Arbesova 1782, Žatec

6 990 000 Kč

6 200 000 Kč

34 831 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 1374 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 1374 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 1374 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 1374 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 1374 m²

Bečov 133, Bečov

4 700 000 Kč

21 364 Kč/m2

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  dům 81 m², pozemek 90 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 90 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 90 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 90 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 90 m²

Ostrovní 123, Budyně nad Ohří

2 250 000 Kč

2 025 000 Kč

25 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 6.6.2024

Prodaný  dům 225 m², pozemek 1149 m²Prodaný  dům 225 m², pozemek 1149 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 1149 m²
Prodaný  dům 225 m², pozemek 1149 m²

Prodaný dům 225 m², pozemek 1149 m²

Pohraniční 765/36, Jiříkov - Starý Jiříkov

2 290 000 Kč

1 680 000 Kč

7 467 Kč/m2

Prodáno 23.5.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 187 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 187 m²

Zahradní 292/91, Dubí

4 290 000 Kč

31 778 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...202122

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů