Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

72 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.11.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²

Prodaná zemědělská usedlost 375 m², pozemek 449 m²

Smolnice 50, Smolnice

3 100 000 Kč

8 267 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 1436 m²

Petra Obrovce 1502, Louny

5 000 000 Kč

22 422 Kč/m2

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 447 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 447 m²

Čapkova 108, Hostomice

4 900 000 Kč

26 344 Kč/m2

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1062 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1062 m²

Křemýž 96, Ohníč

5 400 000 Kč

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  dům 342 m², pozemek 3306 m²Prodaný  dům 342 m², pozemek 3306 m²
Prodaný  dům 342 m², pozemek 3306 m²
Prodaný  dům 342 m², pozemek 3306 m²

Prodaný dům 342 m², pozemek 3306 m²

Choratice 7, Malšovice

5 990 000 Kč

4 150 000 Kč

12 135 Kč/m2

Prodáno 27.9.2024

Prodaný  dům 82 m², pozemek 232 m²Prodaný  dům 82 m², pozemek 232 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 232 m²
Prodaný  dům 82 m², pozemek 232 m²

Prodaný dům 82 m², pozemek 232 m²

Očihov 110, Očihov

3 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  dům 168 m², pozemek 210 m²Prodaný  dům 168 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 210 m²

Prodaný dům 168 m², pozemek 210 m²

Dvořákova 1704, Varnsdorf

3 790 000 Kč

3 200 000 Kč

19 048 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 748 m²

Dobrná 17, Dobrná

3 801 000 Kč

45 250 Kč/m2

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 911 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 911 m²

Chožov 62, Chožov

3 300 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 466 m²

Prodaný dům 252 m², pozemek 466 m²

Polské lidové armády 180, Úštěk-Českolipské Předměstí

4 490 000 Kč

17 817 Kč/m2

1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 domů