Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

72 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.4.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 686 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 686 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 686 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 686 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 686 m²

Myslivecká 136/3, Rumburk 1

4 100 000 Kč

22 778 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 614 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 614 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 614 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 614 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 614 m²

Lužická 1159/49, Děčín II-Nové Město

4 490 000 Kč

34 538 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 281 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 281 m²

Jablonského 529, Louny

4 800 000 Kč

4 167 000 Kč

26 044 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 242 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 242 m², pozemek 392 m²

Vítězná 435/4, Bílina - Teplické Předměstí

3 950 000 Kč

16 322 Kč/m2

Prodáno 13.2.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 263 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 263 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 263 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 263 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 263 m²

Ctiněves 30, Ctiněves

3 900 000 Kč

3 200 000 Kč

32 653 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 122 m², pozemek 1468 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 1468 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 1468 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 1468 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 1468 m²

Počeplice 28, Štětí

3 800 000 Kč

3 690 000 Kč

30 246 Kč/m2

Prodáno 24.1.2025

Prodaný  dům 95 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 269 m²

Kojetická 153/94, Ústí nad Labem - Střekov

3 980 000 Kč

41 895 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 959 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 959 m²

Studánka 349, Varnsdorf

4 490 000 Kč

3 600 000 Kč

15 000 Kč/m2

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 432 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 432 m²

Na Městečku 56, Slavětín

5 200 000 Kč

4 000 000 Kč

16 598 Kč/m2

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 545 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 545 m²

Libušín 308/37, Krupka

3 340 000 Kč

20 875 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 domů