Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

71 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1034 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1034 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1034 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1034 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1034 m²

Karolíny Světlé 3315, Varnsdorf

5 990 000 Kč

54 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.1.2026

Prodaný  dům 198 m², pozemek 1266 m²Prodaný  dům 198 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 1266 m²
Prodaný  dům 198 m², pozemek 1266 m²

Prodaný dům 198 m², pozemek 1266 m²

Havlíčkova 286, Hostomice

9 500 000 Kč

6 800 000 Kč

34 343 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 641 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 641 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 641 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 641 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 641 m²

Kmochova 2424/16, Chomutov

6 290 000 Kč

41 933 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 1117 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 1117 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1117 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 1117 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 1117 m²

Mlýnská 192, Velké Březno

8 590 000 Kč

34 360 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 24.11.2025

Prodaný  dům 290 m², pozemek 1159 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 1159 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 1159 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 1159 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 1159 m²

Rubensova 491/6, Ústí nad Labem - Střekov

5 990 000 Kč

5 640 000 Kč

19 448 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Ing. Markéta Kubalová, MBA

Ing. Markéta Kubalová, MBA

5.0

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 6.11.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 281 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 281 m²

U Výtopny 409/8, Lovosice

5 550 000 Kč

33 434 Kč/m2

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  dům 420 m², pozemek 1594 m²Prodaný  dům 420 m², pozemek 1594 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 1594 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 1594 m²

Prodaný dům 420 m², pozemek 1594 m²

Dlouhá 124, Kovářská

9 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 30.10.2025

Prodaný  dům 167.68 m²Prodaný  dům 167.68 m²
Prodaný  dům 167.68 m²
Prodaný  dům 167.68 m²

Prodaný dům 167.68 m²

Teplice

8 700 000 Kč

51 885 Kč/m2

Prodáno 3.10.2025

Prodaný  dům 138 m², pozemek 498 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 498 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 498 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 498 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 498 m²

Palackého 470, Jirkov

7 290 000 Kč

52 826 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 1.10.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 611 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 611 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 611 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 611 m²

Klíše, Ústí nad Labem

7 850 000 Kč

7 100 000 Kč

59 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 domů