Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

71 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 192 m², pozemek 183 m²Prodaný  dům 192 m², pozemek 183 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 183 m²
Prodaný  dům 192 m², pozemek 183 m²

Prodaný dům 192 m², pozemek 183 m²

Grégrova 1956, Chomutov

7 600 000 Kč

5 600 000 Kč

29 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 1322 m²

Luční 191, Chotěšov

10 500 000 Kč

9 600 000 Kč

49 485 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²

Prodaný dům 256 m², pozemek 589 m²

Na Vyhlídce 377, Mšené-lázně

6 800 000 Kč

26 563 Kč/m2

Prodáno 28.5.2025

Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²
Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²
Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²

Prodaná vila 145 m², pozemek 336 m²

Marie Hűbnerové 299/1, Ústí nad Labem - Střekov

7 900 000 Kč

5 500 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1184 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1184 m²

Karla Maye 466, Ústí nad Labem - Brná

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 322 m², pozemek 1074 m²Prodaný  dům 322 m², pozemek 1074 m²
Prodaný  dům 322 m², pozemek 1074 m²
Prodaný  dům 322 m², pozemek 1074 m²

Prodaný dům 322 m², pozemek 1074 m²

Labská Stráň 77, Labská Stráň

6 800 000 Kč

5 600 000 Kč

17 391 Kč/m2

Prodáno 15.5.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 806 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 806 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 806 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 806 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 806 m²

Leknínová 233, Ústí nad Labem - Skorotice

7 450 000 Kč

67 727 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  dům 168 m², pozemek 1720 m²Prodaný  dům 168 m², pozemek 1720 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 1720 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 1720 m²

Prodaný dům 168 m², pozemek 1720 m²

Pod Zbrojnicí 446/12, Horní Jiřetín

6 690 000 Kč

39 821 Kč/m2

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 155 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 856 m²

Leopoldka 92, Velký Šenov

5 600 000 Kč

36 129 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 672 m²

Prodaný dům 320 m², pozemek 672 m²

Předonín 70, Bechlín

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

18 719 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 domů