Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

71 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 899 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 899 m²

Vítězná 271, Ústí nad Labem - Svádov

7 590 000 Kč

91 446 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 118 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 118 m²

Smolnice 224, Smolnice

9 500 000 Kč

8 000 000 Kč

76 190 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 928 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 928 m²

U Stadionu 285/11, Povrly

8 500 000 Kč

51 205 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 1436 m²

Petra Obrovce 1502, Louny

5 000 000 Kč

22 422 Kč/m2

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 885 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 885 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 885 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 885 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 885 m²

Hřivčice 42, Peruc

7 500 000 Kč

5 300 000 Kč

29 444 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 250 m², pozemek 638 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 638 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 638 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 638 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 638 m²

Karla Škréty 2156, Žatec

6 800 000 Kč

27 200 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 2190 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 2190 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 2190 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 2190 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 2190 m²

Mikulovice 12, Nová Ves v Horách

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 245 m², pozemek 286 m²Prodaný  dům 245 m², pozemek 286 m²
Prodaný  dům 245 m², pozemek 286 m²
Prodaný  dům 245 m², pozemek 286 m²

Prodaný dům 245 m², pozemek 286 m²

Březová 1435/18, Duchcov

5 900 000 Kč

5 200 000 Kč

21 224 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 97 m², pozemek 868 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 868 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 868 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 868 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 868 m²

Slepá 3468/2a, Ústí nad Labem - Severní Terasa

6 225 000 Kč

64 175 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1926 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1926 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1926 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1926 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1926 m²

Na Hampuši 114, Košťany - Střelná

14 400 000 Kč

8 900 000 Kč

31 786 Kč/m2

1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 481 domů