Prodané domy

Prodané domy v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

83 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 237 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 237 m²

Zborovská 154, Zdounky

930 000 Kč

11 923 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 521 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 3388 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 3388 m²

Kostelany 116, Kostelany

1 999 000 Kč

1 740 000 Kč

22 895 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²
Prodaný  dům 121 m², pozemek 121 m²

Prodaný dům 121 m², pozemek 121 m²

Dešná 55, Dešná

2 100 000 Kč

1 980 000 Kč

16 364 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 220 m²

Prodaný dům 57 m², pozemek 220 m²

Břestek 3, Břestek

2 200 000 Kč

960 000 Kč

16 842 Kč/m2

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 775 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 775 m²

Březolupy 266, Březolupy

2 540 000 Kč

16 933 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1704 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1704 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1704 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1704 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1704 m²

Trávníky 753, Strání - Květná

4 490 000 Kč

3 998 000 Kč

23 518 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY

Prodáno 25.11.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 968 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 968 m²

Ořechov 136, Ořechov

3 700 000 Kč

3 000 000 Kč

23 077 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²
Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²
Prodaný  dům 50 m², pozemek 137 m²

Prodaný dům 50 m², pozemek 137 m²

Cihelny 10, Koryčany

1 650 000 Kč

1 320 000 Kč

26 400 Kč/m2

Prodáno 11.11.2025

Prodaný  dům 97 m², pozemek 504 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 504 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 504 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 504 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 504 m²

Jos. Polácha 745, Brumov-Bylnice - Brumov

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

41 134 Kč/m2

Prodáno 31.10.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 443 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 443 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 443 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 443 m²

Vysoké Pole 26, Vysoké Pole

2 890 000 Kč

1 830 000 Kč

22 875 Kč/m2

123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 521 domů