Prodané domy

Prodané domy v kraji Zlínský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

83 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 196 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 196 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 196 m²

Dolnoveská 101, Fryšták - Dolní Ves

2 350 000 Kč

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 521 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 175 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 175 m²

Roštění 75, Roštění

2 200 000 Kč

1 602 420 Kč

16 024 Kč/m2

Prodáno 6.5.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 551 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 551 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 551 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 551 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 551 m²

Potoky 103, Pohořelice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

39 900 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 473 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 473 m²

Vysoké Pole 67, Vysoké Pole

3 690 000 Kč

28 385 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Prodáno 15.4.2025

Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 720 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 720 m²

Domky 486, Bojkovice

3 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  dům 61 m², pozemek 601 m²Prodaný  dům 61 m², pozemek 601 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 601 m²
Prodaný  dům 61 m², pozemek 601 m²

Prodaný dům 61 m², pozemek 601 m²

Dolní Lhota 29, Dolní Lhota

2 350 000 Kč

38 525 Kč/m2

Prodáno 21.3.2025

Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1402 m²

Prodaný dům 193 m², pozemek 1402 m²

Zahnašovice 46, Zahnašovice

3 600 000 Kč

18 653 Kč/m2

Prodáno 19.3.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 981 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 981 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 981 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 981 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 981 m²

Popovice 44, Popovice

2 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 177 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 177 m²

Dukelská 589, Hulín

4 780 000 Kč

32 966 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 6.3.2025

Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 632 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 632 m²

Bzová 80, Bojkovice

3 390 000 Kč

17 296 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 521 domů