Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

155 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²
Prodaná  chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Prodaná chalupa 444 m², pozemek 2445 m²

Chvalkovice 30, Dešná

3 340 000 Kč

2 490 000 Kč

5 608 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Kojákovice 83, Jílovice

2 500 000 Kč

35 211 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 3819 m²

Pivkovice, Pivkovice

2 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Česká 62, Volary

2 490 000 Kč

41 500 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Přídolí 89, Přídolí

2 690 000 Kč

28 925 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Majdalena 149, Majdalena

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 55 m²Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²

Prodaný byt 3+1 55 m²

Na Libuši 658, Bechyně

2 975 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

123...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 nemovitostí