Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

37 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 3819 m²

Pivkovice, Pivkovice

2 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 146 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1156 m²

Podolí 18, Radomyšl

2 600 000 Kč

34 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 814 m²

Jehnědno 54, Albrechtice nad Vltavou

2 750 000 Kč

2 367 000 Kč

27 847 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 63 m²

Hořice na Šumavě 123, Hořice na Šumavě

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

19 762 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 310 m²

Horní Radouň 94, Horní Radouň

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

15 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 2938 m²

Vícemil 5, Vícemil

4 190 000 Kč

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²
Prodaný  dům 181 m², pozemek 367 m²

Prodaný dům 181 m², pozemek 367 m²

Doubravka 34, Chrášťany

3 490 000 Kč

2 490 000 Kč

13 757 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 29.10.2025

Prodaný  dům 65 m², pozemek 1361 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 1361 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 1361 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 1361 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 1361 m²

Březí 2, Dražíč

2 630 000 Kč

40 462 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 146 domů