Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

155 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1156 m²

Podolí 18, Radomyšl

2 600 000 Kč

34 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 814 m²

Jehnědno 54, Albrechtice nad Vltavou

2 750 000 Kč

2 367 000 Kč

27 847 Kč/m2

Prodáno 5.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Dešná, okres Jindřichův Hradec

2 490 000 Kč

50 816 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 63 m²

Hořice na Šumavě 123, Hořice na Šumavě

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

19 762 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Na Libuši 660, Bechyně

2 755 001 Kč

41 119 Kč/m2

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Na Libuši 652, Bechyně

2 999 000 Kč

42 843 Kč/m2

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 310 m²

Horní Radouň 94, Horní Radouň

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

15 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 2938 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 2938 m²

Vícemil 5, Vícemil

4 190 000 Kč

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

třída Přátelství 2003, Písek - Budějovické Předměstí

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

77 500 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 30 m²Prodaný  byt 2+kk 30 m²
Prodaný  byt 2+kk 30 m²
Prodaný  byt 2+kk 30 m²

Prodaný byt 2+kk 30 m²

Hlinsko 48, Rudolfov

3 490 000 Kč

2 790 000 Kč

93 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
123...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 nemovitostí