Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

112 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 964 m²

Javorová, Vikýřovice, Vikýřovice

3 600 000 Kč

21 818 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 821 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 568 m²

Hlásnice 37, Hlásnice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Nová 1212, Kojetín I-Město

3 200 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Hrdinů 842, Uničov

4 250 000 Kč

67 460 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 289 m², pozemek 856 m²

9. května 13, Ruda nad Moravou

4 890 000 Kč

3 890 000 Kč

13 460 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 67 m²Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²
Prodaný  byt 2+kk 67 m²

Prodaný byt 2+kk 67 m²

Pionýrů 1537, Uničov

4 500 000 Kč

67 164 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Evaldova 1865/22, Šumperk

3 799 000 Kč

3 650 000 Kč

46 795 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Želatovská 2771/29, Přerov I-Město

4 100 000 Kč

57 746 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Revoluční 1681/16b, Šumperk

3 190 000 Kč

3 090 000 Kč

56 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Herrmannova 436/4, Olomouc - Lazce

4 570 000 Kč

83 091 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
123...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 821 nemovitostí