Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

112 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2025

Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 901 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 901 m²

Nové Losiny 42, Jindřichov

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

49 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 821 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²
Prodaný  dům 132 m², pozemek 1822 m²

Prodaný dům 132 m², pozemek 1822 m²

Mladějovice 61, Mladějovice

5 459 000 Kč

4 950 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 4+kk 72 m²Prodaný  byt 4+kk 72 m²
Prodaný  byt 4+kk 72 m²
Prodaný  byt 4+kk 72 m²

Prodaný byt 4+kk 72 m²

Kosmonautů 1890/15, Šumperk

4 050 000 Kč

56 250 Kč/m2

Prodáno 22.12.2025

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Chabičov 4, Šternberk

4 959 240 Kč

55 103 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 508 617 Kč

44 982 Kč/m2

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Chabičov 4, Šternberk

3 275 000 Kč

44 863 Kč/m2

Prodáno 12.12.2025

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

tř. 17. listopadu 233/15, Přerov I-Město

3 060 000 Kč

51 000 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Vrchlického 1718/8, Šumperk

3 850 000 Kč

64 167 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 10.12.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Ječmínkova 552/2, Olomouc - Holice

4 390 000 Kč

4 250 000 Kč

78 704 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1308 m²

Na Návsi 15/17, Přerov XII-Žeravice

3 200 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1234...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 821 nemovitostí