Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Pod Ohradou 917, Rokycany - Nové Město

3 990 000 Kč

3 750 000 Kč

63 559 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Nové Městečko 12, Nečtiny

4 499 000 Kč

3 999 000 Kč

24 994 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Starokdyňská 496, Kdyně

3 100 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Pod Koníčky , Klatovy

4 590 000 Kč

4 390 000 Kč

56 282 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Úslavská 858/38, Plzeň - Východní Předměstí

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

U Sedlce 856, Starý Plzenec

4 100 000 Kč

56 164 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Ke Sv. Jiří 1190/32, Plzeň 4 - Doubravka

4 830 000 Kč

73 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 60 m², pozemek 803 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 803 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 803 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 803 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 803 m²

Skvrňany ev. č. 1737, Plzeň

3 450 000 Kč

57 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chata 60 m², pozemek 438 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 438 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 438 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 438 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 438 m²

Štěnovický Borek ev. č. 100, Štěnovický Borek

3 520 000 Kč

58 667 Kč/m2

123...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí