Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

U Borského parku 2634/22, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 440 000 Kč

76 552 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.3.2026

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Pod Hůrkou 560, Klatovy III

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

57 656 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 3398 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 3398 m²

Myslív 51, Myslív

3 700 000 Kč

29 134 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Popelnicová 1051/46, Plzeň 4 - Doubravka

4 600 000 Kč

75 410 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaná  chalupa 43 m², pozemek 4741 m²Prodaná  chalupa 43 m², pozemek 4741 m²
Prodaná  chalupa 43 m², pozemek 4741 m²
Prodaná  chalupa 43 m², pozemek 4741 m²

Prodaná chalupa 43 m², pozemek 4741 m²

Kadešice 51, Žihobce

3 181 500 Kč

73 988 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kysilko
Realitní kancelář: RE/MAX Smart
Realitní makléř: Pavel Kysilko

Pavel Kysilko

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Smart

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 699 306 Kč

56 050 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Měchurova 123, Klatovy V

4 700 000 Kč

4 450 000 Kč

65 441 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 5952 m²

Osek 18, Řenče

5 500 000 Kč

4 380 000 Kč

43 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Zelenohorská 181/19, Plzeň - Hradiště

3 530 000 Kč

90 513 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Majakovského 1156/42, Plzeň 1 - Bolevec

4 550 000 Kč

73 387 Kč/m2

123...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí