Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

205 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1355 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1355 m²

Bezděkov 5, Bor

3 000 000 Kč

12 500 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Komenského 1079/87, Plzeň 1 - Bolevec

4 290 000 Kč

119 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 3.2.2026

Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²
Prodaná  chata 130 m², pozemek 328 m²

Prodaná chata 130 m², pozemek 328 m²

Pňovany ev. č. 384, Pňovany

3 300 000 Kč

25 385 Kč/m2

Prodáno 29.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Chelčického 2189/5, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 350 000 Kč

73 729 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²
Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²
Prodaná  chata 106 m², pozemek 631 m²

Prodaná chata 106 m², pozemek 631 m²

Trhomné ev. č. 20, Krsy

3 600 000 Kč

33 962 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Bolzanova 1309/16, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 590 000 Kč

79 138 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Brněnská 989/35, Plzeň 1 - Severní Předměstí

3 400 000 Kč

87 179 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Školní 1385, Tachov

3 190 000 Kč

3 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 1+1 53 m²Prodaný  byt 1+1 53 m²
Prodaný  byt 1+1 53 m²
Prodaný  byt 1+1 53 m²

Prodaný byt 1+1 53 m²

Masarykova 341, Klatovy II

3 540 000 Kč

66 792 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Herejkova 1013, Starý Plzenec

3 450 000 Kč

90 789 Kč/m2

1234...21

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 209 nemovitostí