Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

5 290 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Jungmannova 911/69, Kuřim

5 154 000 Kč

73 629 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 989 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Karla Steinera 864/30, Plzeň 3 - Skvrňany

3 599 000 Kč

102 829 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kostelní 955/5, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 3026 m²

Jindice 18, Rašovice

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Březenecká 4464, Chomutov

2 121 000 Kč

34 770 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Mlýnská 272, Stráž pod Ralskem

2 738 000 Kč

48 893 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Příbramská 2501/9, Aš

1 899 000 Kč

37 235 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Mareš
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Petr Mareš

Petr Mareš

4.5

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Severní, Ostrov, Ostrov

2 690 000 Kč

2 450 000 Kč

46 226 Kč/m2

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1035 m²

Tisová 229, Kraslice

1 650 000 Kč

12 692 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
1234...529

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 989 nemovitostí