Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 12. 5. 2024

5 335 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 4.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Jana Ámose Komenského 457, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

1 490 000 Kč

40 270 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 125 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.11.2024

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Vlnařská 836/4, Liberec VI-Rochlice

2 900 000 Kč

2 670 000 Kč

66 750 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 151 m²

Lužec ev. č. 23, Nejdek

1 300 000 Kč

23 636 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Železničářská 1746/8, Česká Lípa

2 799 000 Kč

2 699 000 Kč

42 841 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Mánesova 1950/25, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

3 690 000 Kč

87 857 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Družba 1207, Brumov-Bylnice - Brumov

2 250 000 Kč

38 136 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Váňova 3225, Kladno

5 100 000 Kč

72 857 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Horní 1466/10, Praha 4 - Nusle

4 950 000 Kč

115 116 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 49 m²Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²
Prodaný  byt 2+kk 49 m²

Prodaný byt 2+kk 49 m²

Bidlova 794/12, Hradec Králové

3 590 000 Kč

73 265 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Záměstí 195, Choceň

1 780 000 Kč

59 333 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY PRVNÍ VZÁJEMNÁ
1...394395396...534

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 125 nemovitostí