Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 15. 5. 2024

5 329 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Josefa Ševčíka 941/52, Most

1 599 900 Kč

23 528 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 172 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Nádražní 325, Mladá Boleslav - Čejetičky

2 890 000 Kč

54 528 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaná  chata 80 m², pozemek 1326 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 1326 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 1326 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 1326 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 1326 m²

Domoušice 189, Domoušice

2 860 000 Kč

2 500 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 151 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 151 m²

Fibichova 244, Vysoké Mýto - Pražské Předměstí

4 990 000 Kč

33 490 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 560 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 560 m²

Kunžatecká 22, Strmilov

1 370 000 Kč

760 000 Kč

4 471 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Dřínovská 4742, Chomutov

1 430 000 Kč

1 300 000 Kč

21 311 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Nábřeží 1630, Napajedla

4 990 000 Kč

4 750 000 Kč

68 841 Kč/m2

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  dům 93 m², pozemek 774 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 774 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 774 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 774 m²

Budovatelská 326/6, Rohatec

3 300 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 24.9.2024

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Tuklatská 2091/1, Praha 10 - Strašnice

6 790 000 Kč

5 650 000 Kč

74 342 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: Leaders & Partners
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: Leaders & Partners

Prodáno 23.9.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Předotice 12, Předotice

1 500 000 Kč

24 194 Kč/m2

1...430431432...533

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 172 nemovitostí