Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

5 286 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Běloveská 1775, Náchod

3 480 000 Kč

3 000 000 Kč

50 847 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 984 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Kojákovice 83, Jílovice

2 500 000 Kč

35 211 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

U Zahrádek 294, Strakonice - Přední Ptákovice

3 300 000 Kč

71 739 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Pod Ohradou 917, Rokycany - Nové Město

3 990 000 Kč

3 750 000 Kč

63 559 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Družstevní 4565, Zlín

3 450 000 Kč

104 545 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Topolčianská 419/12, Litoměřice - Předměstí

3 900 000 Kč

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 751 m²

Nové Městečko 12, Nečtiny

4 499 000 Kč

3 999 000 Kč

24 994 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Kyjevská 336, Děčín IX-Bynov

3 175 000 Kč

56 696 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

1...567...529

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 984 nemovitostí