Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

4 971 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  byt 4+1 84 m²Prodaný  byt 4+1 84 m²
Prodaný  byt 4+1 84 m²
Prodaný  byt 4+1 84 m²

Prodaný byt 4+1 84 m²

Ivana Sekaniny 1801/9, Ostrava - Poruba

5 300 000 Kč

63 095 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 656 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 178 m², pozemek 1440 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 1440 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 1440 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 1440 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 1440 m²

Veselá ev. č. 111, Sedletín

4 500 000 Kč

25 281 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 819 m²

Poplužní 47, Blovice - Hradiště

5 200 000 Kč

4 650 000 Kč

37 200 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Královická 1383/11, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

4 700 000 Kč

88 679 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Mládežnická 841, Kladno

4 050 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 500 m², pozemek 226 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 226 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 226 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 226 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 226 m²

Hasskova 98/10, Třebíč - Vnitřní Město

13 990 000 Kč

27 980 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 186 m², pozemek 1500 m²Prodaný  dům 186 m², pozemek 1500 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 1500 m²
Prodaný  dům 186 m², pozemek 1500 m²

Prodaný dům 186 m², pozemek 1500 m²

Ohrozim 198, Ohrozim

9 300 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 56 m²Prodaný  byt 2+kk 56 m²
Prodaný  byt 2+kk 56 m²
Prodaný  byt 2+kk 56 m²

Prodaný byt 2+kk 56 m²

Nárožní 2787/7a, Praha 13 - Stodůlky

8 550 000 Kč

152 679 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 1308 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 1308 m²

Na Návsi 15/17, Přerov XII-Žeravice

3 200 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 8.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 60 m²Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²
Prodaný  byt 2+kk 60 m²

Prodaný byt 2+kk 60 m²

Široká 240/2, Dalovice

5 176 804 Kč

5 180 750 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.5

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
1...878889...498

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 656 nemovitostí