Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 13. 5. 2024

4 971 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.12.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Na Hranici 1654/26, Jablonec nad Nisou

4 300 000 Kč

3 600 000 Kč

55 385 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 656 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.12.2025

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

A. Roškotové 1350, Vlašim

3 945 000 Kč

82 188 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 2757 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 2757 m²

Lesov 55, Sadov

6 850 000 Kč

6 050 000 Kč

41 724 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 142 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 142 m²

Spořilov II 679/4, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

5 750 000 Kč

52 273 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Podbabská 865/14, Praha 6 - Bubeneč

5 990 000 Kč

5 800 000 Kč

200 000 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Žižkova 1539, Slaný

5 450 000 Kč

90 833 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 262 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 1115 m²

Brněnská 59, Kralice nad Oslavou

4 590 000 Kč

17 519 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²
Prodaný  dům 158 m², pozemek 1387 m²

Prodaný dům 158 m², pozemek 1387 m²

Děčín XXVIII-Folknáře 16, Děčín

5 390 000 Kč

3 999 000 Kč

25 310 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²
Prodaný  dům 112 m², pozemek 460 m²

Prodaný dům 112 m², pozemek 460 m²

Pod vrchem 1387/4, Kraslice

3 490 000 Kč

31 161 Kč/m2

Prodáno 4.12.2025

Prodaný  byt 2+kk 41 m²Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²
Prodaný  byt 2+kk 41 m²

Prodaný byt 2+kk 41 m²

Tatranská 860/7, Liberec III-Jeřáb

3 600 000 Kč

3 300 000 Kč

80 488 Kč/m2

1...888990...498

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 30 656 nemovitostí