Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

478 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.2.2025

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Dr. M. Horákové 1639, Písek - Budějovické Předměstí

2 480 000 Kč

67 027 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 854 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.2.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Loučovice 278, Loučovice

1 790 000 Kč

27 969 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 27.2.2025

Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²
Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²
Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²

Prodaná chata 200 m², pozemek 1033 m²

Sudoměřice u Tábora 111, Sudoměřice u Tábora

4 250 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: Leaders  Partners (LP reality), s.r.o.
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: Leaders  Partners (LP reality), s.r.o.

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Helsinská 2737/10, Tábor

3 252 000 Kč

57 053 Kč/m2

Prodáno 26.2.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Erbenova 868, Strakonice I

2 790 000 Kč

53 654 Kč/m2

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  byt 1+1 46 m²Prodaný  byt 1+1 46 m²
Prodaný  byt 1+1 46 m²
Prodaný  byt 1+1 46 m²

Prodaný byt 1+1 46 m²

N. Frýda 1249/17, České Budějovice 2

3 550 000 Kč

77 174 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 25.2.2025

Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 250 m²

Zvíkovské Podhradí ev. č. 6, Zvíkovské Podhradí

2 790 000 Kč

90 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.2.2025

Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²
Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²
Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²

Prodaná chalupa 56 m², pozemek 1119 m²

Břehy 318, Týn nad Vltavou

2 200 000 Kč

1 950 000 Kč

34 821 Kč/m2

Prodáno 21.2.2025

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Dr. Fr. Kuny 592, Lomnice nad Lužnicí

2 720 000 Kč

34 872 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 21.2.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Třebického 206, Jindřichův Hradec II

2 720 000 Kč

42 500 Kč/m2

1...282930...48

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 854 nemovitostí