Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

478 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

nábřeží 1. máje 1833, Písek - Budějovické Předměstí

3 350 000 Kč

88 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Besední 67, České Velenice

1 350 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 4750 m²

Petříkov 36, Petříkov

3 500 000 Kč

19 444 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Přečín 64, Vacov

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Vesce 27, Týn nad Vltavou

1 500 000 Kč

14 286 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Náchodská 2681/3, Tábor

4 340 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Přídolí 89, Přídolí

2 690 000 Kč

28 925 Kč/m2

1234...48

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí