Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

478 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 4+1 76 m²Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²

Prodaný byt 4+1 76 m²

Kovářov 122, Kovářov

3 590 000 Kč

47 237 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 27.2.2026

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Přečín 39, Vacov

1 800 000 Kč

1 550 000 Kč

22 143 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Sokolovská 981, Strakonice I

3 840 000 Kč

72 453 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

sídliště Vajgar 685, Jindřichův Hradec III

3 695 000 Kč

50 616 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Majdalena 149, Majdalena

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 20.2.2026

Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²

Prodaná chalupa 210 m², pozemek 2761 m²

Dívčice 8, Dívčice

4 199 000 Kč

19 995 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1580 m²

Náměstí 53, Ledenice

4 000 000 Kč

28 369 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hliník 836, Třeboň II

5 490 000 Kč

4 690 000 Kč

80 862 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Máchova 894, Strakonice I

4 300 000 Kč

66 154 Kč/m2

1...345...48

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí