Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

478 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.6.2024

Prodaný  dům 271 m², pozemek 395 m²Prodaný  dům 271 m², pozemek 395 m²
Prodaný  dům 271 m², pozemek 395 m²
Prodaný  dům 271 m², pozemek 395 m²

Prodaný dům 271 m², pozemek 395 m²

sídl. 5. května 239, Bechyně

6 275 000 Kč

4 975 000 Kč

18 358 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 57 m²Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²

Prodaný byt 3+kk 57 m²

Mánesova 139/42, České Budějovice 7

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

sídliště U Nádraží 803, Jindřichův Hradec II

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+1 81 m²Prodaný  byt 3+1 81 m²
Prodaný  byt 3+1 81 m²
Prodaný  byt 3+1 81 m²

Prodaný byt 3+1 81 m²

Klaricova 2087/2, České Budějovice 3

4 950 000 Kč

4 600 000 Kč

56 790 Kč/m2

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  dům 211 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 211 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 211 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 211 m², pozemek 605 m²

Tyršova 301/18, Soběslav - Soběslav III

4 690 000 Kč

22 227 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  byt 4+1 77 m²Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²

Prodaný byt 4+1 77 m²

Na Hliněnce 463, Nová Včelnice

2 395 000 Kč

31 104 Kč/m2

Prodáno 6.6.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 254 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 254 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 254 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 254 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 254 m²

Pod Vrbou 313/2, Sezimovo Ústí

4 250 000 Kč

3 790 000 Kč

51 216 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 6.6.2024

Prodaná  chalupa 66 m², pozemek 1266 m²Prodaná  chalupa 66 m², pozemek 1266 m²
Prodaná  chalupa 66 m², pozemek 1266 m²
Prodaná  chalupa 66 m², pozemek 1266 m²

Prodaná chalupa 66 m², pozemek 1266 m²

Hlavňov 34, Budislav

2 400 000 Kč

36 364 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Plavská 2166/3, České Budějovice 7

4 700 000 Kč

90 385 Kč/m2

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  dům 110 m², pozemek 495 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 495 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 495 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 495 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 495 m²

Týnská 106, Dolní Bukovsko

3 499 000 Kč

31 809 Kč/m2

1...464748

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí