Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

478 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.7.2024

Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 418 m²

Zahořany 83, Kovářov

3 290 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: NEXT REALITY CENTRAL
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY CENTRAL

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.7.2024

Prodaný  byt 3+1 81 m²Prodaný  byt 3+1 81 m²
Prodaný  byt 3+1 81 m²
Prodaný  byt 3+1 81 m²

Prodaný byt 3+1 81 m²

Novohradská 398/32, České Budějovice 6

5 190 000 Kč

3 700 000 Kč

45 679 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  dům 160 m², pozemek 3850 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 3850 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 3850 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 3850 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 3850 m²

Přeborov 52, Přeborov

3 625 000 Kč

22 656 Kč/m2

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Kosmonautů 25, Jindřichův Hradec V

3 320 000 Kč

47 429 Kč/m2

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Ak. Bydžovského 412, Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí I

2 300 000 Kč

36 508 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 21.6.2024

Prodaná  chata 25 m², pozemek 398 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 398 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 398 m²

Volary, okres Prachatice

1 240 000 Kč

49 600 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Čelakovského 1013, Strakonice I

3 290 000 Kč

3 000 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  dům 560 m², pozemek 2049 m²Prodaný  dům 560 m², pozemek 2049 m²
Prodaný  dům 560 m², pozemek 2049 m²
Prodaný  dům 560 m², pozemek 2049 m²

Prodaný dům 560 m², pozemek 2049 m²

Ličov 11, Benešov nad Černou

4 870 000 Kč

3 900 000 Kč

6 964 Kč/m2

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  dům 172 m², pozemek 563 m²Prodaný  dům 172 m², pozemek 563 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 563 m²
Prodaný  dům 172 m², pozemek 563 m²

Prodaný dům 172 m², pozemek 563 m²

Lnáře 66, Lnáře

1 490 000 Kč

8 663 Kč/m2

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Lipenská 1688/44, České Budějovice 3

4 890 000 Kč

4 400 000 Kč

62 857 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
1...45464748

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 857 nemovitostí