Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

231 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 789 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.3.2026

Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²
Prodaná  chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Prodaná chalupa 60 m², pozemek 892 m²

Přečín 64, Vacov

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 330 m²

Vesce 27, Týn nad Vltavou

1 500 000 Kč

14 286 Kč/m2

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Přídolí 89, Přídolí

2 690 000 Kč

28 925 Kč/m2

Prodáno 27.2.2026

Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²
Prodaná  chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Prodaná chalupa 70 m², pozemek 336 m²

Přečín 39, Vacov

1 800 000 Kč

1 550 000 Kč

22 143 Kč/m2

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Majdalena 149, Majdalena

2 700 000 Kč

36 000 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 55 m²Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²

Prodaný byt 3+1 55 m²

Na Libuši 658, Bechyně

2 975 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 358 m²

Zahradnická 132, Strmilov

1 890 000 Kč

1 700 000 Kč

17 000 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1156 m²

Podolí 18, Radomyšl

2 600 000 Kč

34 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 789 nemovitostí