Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

64 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 3819 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 3819 m²

Pivkovice, Pivkovice

2 500 000 Kč

33 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 358 m²

Zahradnická 132, Strmilov

1 890 000 Kč

1 700 000 Kč

17 000 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1156 m²

Podolí 18, Radomyšl

2 600 000 Kč

34 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 814 m²

Jehnědno 54, Albrechtice nad Vltavou

2 750 000 Kč

2 367 000 Kč

27 847 Kč/m2

Prodáno 16.1.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 378 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 378 m²

Údolí 3, Nové Hrady

1 385 000 Kč

1 095 000 Kč

7 821 Kč/m2

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 63 m²

Hořice na Šumavě 123, Hořice na Šumavě

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

19 762 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 domů