Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

155 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.10.2024

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Kostnická 285, Husinec

3 250 000 Kč

2 996 000 Kč

47 556 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Bližná 1, Černá v Pošumaví

2 980 000 Kč

2 450 000 Kč

34 028 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 84 m², pozemek 107 m²Prodaný  dům 84 m², pozemek 107 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 107 m²
Prodaný  dům 84 m², pozemek 107 m²

Prodaný dům 84 m², pozemek 107 m²

Žár 180, Žár

2 250 000 Kč

26 786 Kč/m2

Prodáno 4.10.2024

Prodaný  byt 1+1 33 m²Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²

Prodaný byt 1+1 33 m²

Průběžná 2504/40, České Budějovice 3

2 400 000 Kč

72 727 Kč/m2

Prodáno 2.10.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Pod Markem 487, Veselí nad Lužnicí I

2 220 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Řiha
Realitní kancelář: Quantum reality
Realitní makléř: Miroslav Řiha

Miroslav Řiha

4.4

Realitní kancelář: Quantum reality

Prodáno 19.9.2024

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Arch. Dubského 977, Strakonice I

2 300 000 Kč

51 111 Kč/m2

Prodáno 17.9.2024

Prodaný  byt 3+1 99 m²Prodaný  byt 3+1 99 m²
Prodaný  byt 3+1 99 m²
Prodaný  byt 3+1 99 m²

Prodaný byt 3+1 99 m²

Mírová 205, Protivín

2 295 000 Kč

23 182 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 603 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 603 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 603 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 603 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 603 m²

Studánecká 192, Vyšší Brod

3 950 000 Kč

2 400 000 Kč

13 333 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 39 m²Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²
Prodaný  byt 2+kk 39 m²

Prodaný byt 2+kk 39 m²

nám. Přátelství 2803/4, Tábor

2 350 000 Kč

60 256 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 5.9.2024

Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²
Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²
Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²

Prodaná chalupa 109 m², pozemek 841 m²

Boudy 32, Boudy

3 450 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

1...121314...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 532 nemovitostí