Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

155 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.7.2024

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Sportovní 546, Volyně

2 390 000 Kč

2 200 000 Kč

33 846 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 531 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.7.2024

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Zahradní 809, Strakonice I

2 600 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 16.7.2024

Prodaná  chata 70 m², pozemek 442 m²Prodaná  chata 70 m², pozemek 442 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 442 m²
Prodaná  chata 70 m², pozemek 442 m²

Prodaná chata 70 m², pozemek 442 m²

Skřidla ev. č. 35, Velešín

2 750 000 Kč

39 286 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 12.7.2024

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Májová 25, Kájov

2 800 000 Kč

45 161 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: KUZO Partners s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: KUZO Partners s.r.o.

Prodáno 4.7.2024

Prodaný  byt 4+1 74 m²Prodaný  byt 4+1 74 m²
Prodaný  byt 4+1 74 m²
Prodaný  byt 4+1 74 m²

Prodaný byt 4+1 74 m²

Žimutice 42, Žimutice

2 595 000 Kč

35 068 Kč/m2

Prodáno 3.7.2024

Prodaný  dům 95 m², pozemek 199 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 199 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 199 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 199 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 199 m²

Žižkova 95, Týn nad Vltavou - Malá Strana

2 952 222 Kč

31 076 Kč/m2

Prodáno 2.7.2024

Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 418 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 418 m²

Zahořany 83, Kovářov

3 290 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: NEXT REALITY CENTRAL
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY CENTRAL

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Ak. Bydžovského 412, Veselí nad Lužnicí - Veselí nad Lužnicí I

2 300 000 Kč

36 508 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Čelakovského 1013, Strakonice I

3 290 000 Kč

3 000 000 Kč

44 118 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 2+1 48 m²Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²
Prodaný  byt 2+1 48 m²

Prodaný byt 2+1 48 m²

sídliště U Nádraží 803, Jindřichův Hradec II

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1...141516

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 531 nemovitostí