Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

240 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.7.2025

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

nám. Přátelství 2803/4, Tábor

4 199 000 Kč

55 987 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.6.2025

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Jablonského 384/4, Písek - Pražské Předměstí

3 550 000 Kč

56 349 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Dukelská 621/4, Sezimovo Ústí

3 750 000 Kč

56 818 Kč/m2

Prodáno 19.6.2025

Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²
Prodaná  chalupa 105 m², pozemek 4582 m²

Prodaná chalupa 105 m², pozemek 4582 m²

Těšínov 57, Petříkov

3 490 000 Kč

33 238 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 19.6.2025

Prodaný  dům 290 m², pozemek 214 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 214 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 214 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 214 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 214 m²

Bořetín 26, Bořetín

3 950 000 Kč

3 510 000 Kč

12 103 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 3+1 82 m²Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²

Prodaný byt 3+1 82 m²

Na Sídlišti 485, Bavorov

3 300 000 Kč

3 400 000 Kč

41 463 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 3473 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 3473 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 3473 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 3473 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 3473 m²

Láz 28, Radomyšl

4 600 000 Kč

64 789 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Dr. Jiřího Fifky 869, Strakonice I

3 000 000 Kč

46 875 Kč/m2

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Harantova 1990/20, Písek - Budějovické Předměstí

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 28.5.2025

Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 851 m²

Stránská 162, Deštná

3 650 000 Kč

3 590 000 Kč

20 751 Kč/m2

1...101112...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí