Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

240 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.4.2025

Prodaný  byt 4+1 75 m²Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²

Prodaný byt 4+1 75 m²

Bukurešťská 2793/3, Tábor

3 695 000 Kč

49 267 Kč/m2

Realitní makléř: Dana Maria Staňková
Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY
Realitní makléř: Dana Maria Staňková

Dana Maria Staňková

4.6

Realitní kancelář: Dana Maria | REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Bošovice 27, Čížová

3 990 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Stavbařů 210, Strakonice II

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

42 179 Kč/m2

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  byt 4+1 71 m²Prodaný  byt 4+1 71 m²
Prodaný  byt 4+1 71 m²
Prodaný  byt 4+1 71 m²

Prodaný byt 4+1 71 m²

Vodňanská 1038/15, České Budějovice 2

4 490 000 Kč

63 239 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 22.4.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Povážská 259, Strakonice - Přední Ptákovice

3 490 000 Kč

3 200 000 Kč

43 243 Kč/m2

Prodáno 14.4.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 869 m²

Nuzice ev. č. 64, Týn nad Vltavou

3 490 000 Kč

53 692 Kč/m2

Prodáno 10.4.2025

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Stavbařů 207, Strakonice II

4 390 000 Kč

63 623 Kč/m2

Prodáno 9.4.2025

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

J. Bendy 1308/10, České Budějovice 2

4 599 000 Kč

4 199 000 Kč

48 826 Kč/m2

Prodáno 2.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 349 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 349 m²

Pražská 34, Borek

4 350 000 Kč

3 350 000 Kč

25 769 Kč/m2

Prodáno 27.3.2025

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Na Stínadlech 368/34, Písek - Pražské Předměstí

3 499 000 Kč

3 325 000 Kč

51 154 Kč/m2

1...121314...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí