Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

240 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.9.2025

Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 455 m²

Prodaná chata 67 m², pozemek 455 m²

Lásenice ev. č. 34, Lásenice

3 190 000 Kč

47 612 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²
Prodaný  dům 76 m², pozemek 400 m²

Prodaný dům 76 m², pozemek 400 m²

Okružní 1261, Sezimovo Ústí

4 850 000 Kč

63 816 Kč/m2

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Havanská 2827/10, Tábor

3 500 000 Kč

49 296 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 4.9.2025

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Husinecká 2173/11, Tábor

3 490 000 Kč

55 397 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Arch. Dubského 873, Strakonice I

3 490 000 Kč

3 000 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Třebického 206, Jindřichův Hradec II

3 110 000 Kč

49 365 Kč/m2

Prodáno 19.8.2025

Prodaný  byt 3+1 58 m²Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²
Prodaný  byt 3+1 58 m²

Prodaný byt 3+1 58 m²

Krále Jiřího z Poděbrad 310, Strakonice I

3 950 000 Kč

68 103 Kč/m2

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Riegrova 1720/71, České Budějovice 3

4 150 000 Kč

96 512 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.8.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 725 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 725 m²

Děbolín 84, Jindřichův Hradec

5 800 000 Kč

4 700 000 Kč

18 800 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: Daniel Ambrůžek realitní makléř

Prodáno 8.8.2025

Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 4854 m²

Prodaná chalupa 90 m², pozemek 4854 m²

Líšnice 52, Sepekov

4 200 000 Kč

46 667 Kč/m2

1...789...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí