Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

152 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 168 m², pozemek 800 m²Prodaný  dům 168 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 800 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 800 m²

Prodaný dům 168 m², pozemek 800 m²

Dolní Pěna 317, Dolní Pěna

6 850 000 Kč

40 774 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 182 m², pozemek 700 m²Prodaný  dům 182 m², pozemek 700 m²
Prodaný  dům 182 m², pozemek 700 m²
Prodaný  dům 182 m², pozemek 700 m²

Prodaný dům 182 m², pozemek 700 m²

Rybní 421, Nová Bystřice

8 990 000 Kč

8 300 000 Kč

45 604 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 4.2.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1009 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1009 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1009 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1009 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1009 m²

Jindřiš 109, Rodvínov

7 990 000 Kč

47 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 925 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 925 m²

U Cihelny 626, Strakonice I

5 900 000 Kč

45 736 Kč/m2

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Fr. Ondříčka 984/38, České Budějovice 2

5 150 000 Kč

66 026 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²
Prodaný  dům 193 m², pozemek 1510 m²

Prodaný dům 193 m², pozemek 1510 m²

Hostín 11, Kovářov

8 930 000 Kč

46 269 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 127 m²Prodaný  byt 3+kk 127 m²
Prodaný  byt 3+kk 127 m²
Prodaný  byt 3+kk 127 m²

Prodaný byt 3+kk 127 m²

Radošovice 13, Radošovice

6 990 000 Kč

6 290 000 Kč

49 528 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²
Prodaný  dům 252 m², pozemek 748 m²

Prodaný dům 252 m², pozemek 748 m²

Staroklokotská 33, Tábor - Klokoty

7 390 000 Kč

29 325 Kč/m2

Prodáno 4.12.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 801 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 801 m²

Vrcovice 54, Vrcovice

6 449 000 Kč

33 942 Kč/m2

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 600 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 600 m²

Jivno 82, Jivno

7 890 000 Kč

58 444 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
1...121314...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí