Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

108 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 1212 m²

Přední Podskalí 466, Týn nad Vltavou

6 060 000 Kč

48 095 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 449 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 240 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 240 m²

Karla Čapka 1475, Hluboká nad Vltavou

9 990 000 Kč

83 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 15.4.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Prodaná zemědělská usedlost 145 m², pozemek 6214 m²

Buzice 22, Buzice

5 290 000 Kč

36 483 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 573 m²

Rožmberk nad Vltavou 107, Rožmberk nad Vltavou

7 720 000 Kč

51 126 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 285 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 285 m²

Nad Hejtmanem 988, Planá nad Lužnicí

9 850 000 Kč

90 367 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 7487 m²

Prodaný dům 276 m², pozemek 7487 m²

Chlum 84, Volary

10 990 000 Kč

9 000 000 Kč

32 609 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 994 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 994 m²

Mažice 74, Mažice

6 590 000 Kč

42 516 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Prodaný dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Nemějice 16, Slabčice

15 999 000 Kč

7 650 000 Kč

5 100 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

123...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 449 domů