Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

152 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 236 m²

Vrbenská 2696/30, České Budějovice 5

10 490 000 Kč

9 140 000 Kč

99 348 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 71 m²Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²
Prodaný  byt 3+kk 71 m²

Prodaný byt 3+kk 71 m²

Selská pole 1392, Hluboká nad Vltavou

6 900 000 Kč

6 680 000 Kč

94 085 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 512 m²

Pod Schody 982, Bechyně

6 975 000 Kč

5 600 000 Kč

51 852 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²

Prodaný dům 227 m², pozemek 126 m²

Okružní 580, Kaplice

7 100 000 Kč

31 278 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 702 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 702 m²

Francouzských legií 351, Jindřichův Hradec III

6 500 000 Kč

40 373 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²
Prodaný  dům 68 m², pozemek 674 m²

Prodaný dům 68 m², pozemek 674 m²

Říční 1024/3, České Budějovice 6

7 440 000 Kč

109 412 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 850 m²

Šumavská 422, Strakonice II

5 400 000 Kč

49 091 Kč/m2

Prodáno 5.3.2026

Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 348 m²

Nová 666, Planá nad Lužnicí

6 490 000 Kč

6 400 000 Kč

62 745 Kč/m2

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²
Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²
Prodaný  dům 239 m², pozemek 799 m²

Prodaný dům 239 m², pozemek 799 m²

Hasičská 160, Římov

5 900 000 Kč

24 686 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
123...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 650 nemovitostí