Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 589 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 589 m²

Dolní Hořice 14, Dolní Hořice

3 790 000 Kč

3 100 000 Kč

19 375 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 63 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 63 m²

Hořice na Šumavě 123, Hořice na Šumavě

2 790 000 Kč

2 490 000 Kč

19 762 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 2+1 67 m²Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²
Prodaný  byt 2+1 67 m²

Prodaný byt 2+1 67 m²

Na Libuši 660, Bechyně

2 755 001 Kč

41 119 Kč/m2

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  byt 2+1 70 m²Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²
Prodaný  byt 2+1 70 m²

Prodaný byt 2+1 70 m²

Na Libuši 652, Bechyně

2 999 000 Kč

42 843 Kč/m2

Prodáno 29.12.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 310 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 310 m²

Horní Radouň 94, Horní Radouň

2 490 000 Kč

2 150 000 Kč

15 926 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  byt 3+kk 72 m²Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²

Prodaný byt 3+kk 72 m²

Pivovarská 102/38, Vimperk I

3 840 000 Kč

53 333 Kč/m2

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  dům 176 m², pozemek 347 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 347 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 347 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 347 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 347 m²

Munice 59, Hluboká nad Vltavou

6 690 000 Kč

38 011 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 23.12.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 340 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 340 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 340 m²

Na Kopečku 119, České Velenice

3 250 000 Kč

16 250 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 392 m²

B. Martinů 356/6, České Budějovice 4

1 990 000 Kč

33 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  dům 243 m²Prodaný  dům 243 m²
Prodaný  dům 243 m²
Prodaný  dům 243 m²

Prodaný dům 243 m²

72, Protivín

6 990 000 Kč

28 765 Kč/m2

1...101112...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí