Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Jihočeský kraj

518 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²
Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Prodej zemědělské usedlosti 172 m², pozemek 3354 m²

Číčenice 24, Číčenice

6 990 000 Kč

40 640 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 363 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

N. Frýda 1245/10, České Budějovice 2

4 880 000 Kč

62 564 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 10095 m²Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²
Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Prodej stavebního pozemku 10095 m²

Hranice u Nových Hradů

1 700 000 Kč

168 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1406 m²

Doubrava 34, Chrášťany

3 150 000 Kč

29 167 Kč/m2

Populární

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 1031 m²

Něchov 22, Trhové Sviny

2 890 000 Kč

34 819 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Populární

Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 875 m²

Střížov 82, Střížov

7 390 000 Kč

28 867 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Populární

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²
Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Prodej chalupy 108 m², pozemek 1342 m²

Palackého 84, Lomnice nad Lužnicí

5 960 000 Kč

55 185 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Na Stínadlech 324, Písek

3 990 000 Kč

55 417 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holečkova, České Budějovice

6 200 000 Kč

110 714 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
123...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 363 nemovitostí