Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 21. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.5.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 1008 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 1008 m²

Na Černé č.ev. 72, Planá nad Lužnicí - Strkov

2 901 111 Kč

55 791 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 612 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.5.2025

Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 851 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 851 m²

Stránská 162, Deštná

3 650 000 Kč

3 590 000 Kč

20 751 Kč/m2

Prodáno 27.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

U Boru 1737/2, České Budějovice 2

4 900 000 Kč

92 453 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.8

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 27.5.2025

Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 2139 m²

Prodaná chalupa 50 m², pozemek 2139 m²

Novosedly nad Nežárkou 73, Novosedly nad Nežárkou

2 999 000 Kč

59 980 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Heydukova 11, Strakonice II

2 890 000 Kč

55 577 Kč/m2

Prodáno 21.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 59 m²Prodaný  byt 3+kk 59 m²
Prodaný  byt 3+kk 59 m²
Prodaný  byt 3+kk 59 m²

Prodaný byt 3+kk 59 m²

Jizerská 1085/7, České Budějovice 2

5 115 000 Kč

86 695 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 180 m², pozemek 1750 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 1750 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1750 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 1750 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 1750 m²

Doubravka 43, Chrášťany

2 665 000 Kč

14 806 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 685 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 685 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 685 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 685 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 685 m²

Legií 201, Týn nad Vltavou

5 795 000 Kč

48 292 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1090 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1090 m²

Chrášťany 59, Chrášťany

2 500 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1115 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1115 m²

Skály 15, Skály

3 800 000 Kč

31 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
1...333435...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 612 nemovitostí