Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.9.2024

Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²
Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²
Prodaná  chalupa 109 m², pozemek 841 m²

Prodaná chalupa 109 m², pozemek 841 m²

Boudy 32, Boudy

3 450 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  dům 800 m², pozemek 1147 m²Prodaný  dům 800 m², pozemek 1147 m²
Prodaný  dům 800 m², pozemek 1147 m²
Prodaný  dům 800 m², pozemek 1147 m²

Prodaný dům 800 m², pozemek 1147 m²

Pašinovice 51, Komařice

4 000 000 Kč

5 000 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 3.9.2024

Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²
Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²
Prodaná  chata 59 m², pozemek 450 m²

Prodaná chata 59 m², pozemek 450 m²

Gen. Svobody 279, Nová Včelnice

2 940 000 Kč

2 700 000 Kč

45 763 Kč/m2

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 476 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 476 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 476 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 476 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 476 m²

Cizkrajov 65, Cizkrajov

1 780 000 Kč

22 250 Kč/m2

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  dům 207 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 207 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 207 m², pozemek 931 m²

Klenovice 232, Klenovice

9 990 000 Kč

48 261 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 55 m², pozemek 307 m²Prodaný  dům 55 m², pozemek 307 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 307 m²
Prodaný  dům 55 m², pozemek 307 m²

Prodaný dům 55 m², pozemek 307 m²

Hosín 37, Hosín

3 490 000 Kč

3 290 000 Kč

59 818 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 3013 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 3013 m²

Česká Olešná 7, Strmilov

3 990 000 Kč

3 790 000 Kč

44 588 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 499 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 499 m²

Pašinovice 48, Komařice

3 900 000 Kč

44 828 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  byt 3+1 99 m²Prodaný  byt 3+1 99 m²
Prodaný  byt 3+1 99 m²
Prodaný  byt 3+1 99 m²

Prodaný byt 3+1 99 m²

Za Tiskárnou 589, Český Krumlov - Horní Brána

4 685 000 Kč

47 323 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Ambrůžek
Realitní kancelář: KUZO Partners s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Ambrůžek

Daniel Ambrůžek

4.7

Realitní kancelář: KUZO Partners s.r.o.

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 958 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 958 m²

Větrovy 43, Tábor

3 950 000 Kč

43 889 Kč/m2

1...565758...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí