Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj

Od 20. 5. 2024

648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  byt 4+kk 84 m²Prodaný  byt 4+kk 84 m²
Prodaný  byt 4+kk 84 m²
Prodaný  byt 4+kk 84 m²

Prodaný byt 4+kk 84 m²

Fibichova 357, Tábor - Čekanice

8 020 000 Kč

95 476 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 166 m², pozemek 1294 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 1294 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 1294 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 1294 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 1294 m²

Radobytce 11, Mirotice

7 990 000 Kč

6 800 000 Kč

40 964 Kč/m2

Prodáno 18.2.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 634 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 634 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 634 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 634 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 634 m²

Strážkovice

6 900 000 Kč

6 190 000 Kč

36 412 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1580 m²

Náměstí 53, Ledenice

4 000 000 Kč

28 369 Kč/m2

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²

Prodaný dům 207 m², pozemek 3935 m²

Hostišovice 31, Bělčice

8 490 000 Kč

41 014 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hliník 836, Třeboň II

5 490 000 Kč

4 690 000 Kč

80 862 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Máchova 894, Strakonice I

4 300 000 Kč

66 154 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

K Zastávce 535, Veselí nad Lužnicí I

3 300 000 Kč

62 264 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 789 m²

Spojovací 100, Planá nad Lužnicí - Strkov

5 890 000 Kč

5 600 000 Kč

30 435 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
1...678...65

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 615 nemovitostí