Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

311 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  dům 285 m², pozemek 725 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 725 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 725 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 725 m²

Palackého 289/13, Vyškov - Dědice

5 475 000 Kč

19 211 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal
Realitní kancelář: Realitní analytik.cz
Realitní makléř: Ing. Petr Dřímal

Ing. Petr Dřímal

5.0

Realitní kancelář: Realitní analytik.cz

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  byt 4+1 100 m²Prodaný  byt 4+1 100 m²
Prodaný  byt 4+1 100 m²
Prodaný  byt 4+1 100 m²

Prodaný byt 4+1 100 m²

Kopečná 2/21, Brno - Staré Brno

8 150 000 Kč

81 500 Kč/m2

Prodáno 26.11.2024

Prodaný  byt 3+kk 79 m²Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²
Prodaný  byt 3+kk 79 m²

Prodaný byt 3+kk 79 m²

Slovanská 1073, Slavkov u Brna

6 190 000 Kč

5 750 000 Kč

72 785 Kč/m2

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Podbělová 2768/11, Brno - Líšeň

8 800 000 Kč

137 500 Kč/m2

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 3+kk 80 m²Prodaný  byt 3+kk 80 m²
Prodaný  byt 3+kk 80 m²
Prodaný  byt 3+kk 80 m²

Prodaný byt 3+kk 80 m²

Holubice 395, Holubice

6 893 250 Kč

86 166 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  dům 189 m², pozemek 619 m²Prodaný  dům 189 m², pozemek 619 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 619 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 619 m²

Prodaný dům 189 m², pozemek 619 m²

Heroltice 129, Hoštice-Heroltice

7 240 000 Kč

6 990 000 Kč

36 984 Kč/m2

Prodáno 8.11.2024

Prodaný  dům 111 m², pozemek 434 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 434 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 434 m²

Lednická 47/53, Břeclav - Charvátská Nová Ves

5 000 000 Kč

45 045 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  dům 88 m², pozemek 321 m²Prodaný  dům 88 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 321 m²
Prodaný  dům 88 m², pozemek 321 m²

Prodaný dům 88 m², pozemek 321 m²

1. května 629/57, Mikulov

6 050 000 Kč

68 750 Kč/m2

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  byt 3+kk 87 m²Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²
Prodaný  byt 3+kk 87 m²

Prodaný byt 3+kk 87 m²

Smetanovo nábřeží 526/49, Vyškov-Předměstí

5 290 000 Kč

60 805 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 51 m²Prodaný  byt 1+kk 51 m²
Prodaný  byt 1+kk 51 m²
Prodaný  byt 1+kk 51 m²

Prodaný byt 1+kk 51 m²

Rostislavovo náměstí 3075/15, Brno - Královo Pole

6 390 000 Kč

6 625 000 Kč

129 902 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
1...232425...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 491 nemovitostí