Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 22. 5. 2024

732 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.9.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Vranovská 74/31, Brno - Zábrdovice

5 850 000 Kč

104 464 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 1.9.2025

Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 364 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 364 m²

Hřbitovní 106/3, Brno - Líšeň

10 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 193 m²

Prodaný dům 152 m², pozemek 193 m²

Terezy Novákové 932/35a, Brno - Řečkovice

9 490 000 Kč

7 999 000 Kč

52 625 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 29.8.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 1480 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 1480 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1480 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 1480 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 1480 m²

Tučapy 16, Tučapy

5 850 000 Kč

3 772 250 Kč

38 492 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Riegrova 876/45, Břeclav

2 509 000 Kč

39 203 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 348 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 348 m²

Komenského 183, Újezd u Brna

8 820 000 Kč

55 125 Kč/m2

Prodáno 28.8.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Vídeňská třída 2876/77, Znojmo

3 475 000 Kč

63 182 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality

Prodáno 27.8.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Třískalova 353/7, Brno - Lesná

6 890 000 Kč

135 098 Kč/m2

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Oderská 209/1, Brno - Starý Lískovec

5 250 000 Kč

116 667 Kč/m2

Prodáno 22.8.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 539 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 539 m²

Foerstrova 1027, Slavkov u Brna

9 990 000 Kč

8 600 000 Kč

86 000 Kč/m2

1...232425...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 549 nemovitostí