Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

153 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.10.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 507 m²

Kraslická ev. č. 3, Rotava

890 000 Kč

8 476 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 685 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Moravská 2465/11, Aš

1 660 000 Kč

1 500 000 Kč

30 612 Kč/m2

Prodáno 11.10.2024

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Sibiřská 851/7, Karlovy Vary - Rybáře

1 565 000 Kč

42 297 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 10.10.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Slovenská 1325, Sokolov

1 500 000 Kč

26 786 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

S. K. Neumanna 981, Ostrov

2 049 000 Kč

1 700 000 Kč

31 481 Kč/m2

Prodáno 27.9.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Jednoty 1430, Sokolov

1 990 000 Kč

1 599 000 Kč

25 790 Kč/m2

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  byt 2+kk 44 m²Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²
Prodaný  byt 2+kk 44 m²

Prodaný byt 2+kk 44 m²

Čs. odbojářů 1007, Chodov

1 400 000 Kč

31 818 Kč/m2

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  dům 320 m², pozemek 122 m²Prodaný  dům 320 m², pozemek 122 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 122 m²
Prodaný  dům 320 m², pozemek 122 m²

Prodaný dům 320 m², pozemek 122 m²

Hornická 324, Rotava

990 000 Kč

3 094 Kč/m2

Prodáno 19.9.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Karlova 2524/15a, Aš

1 920 000 Kč

33 684 Kč/m2

Prodáno 19.9.2024

Prodaný  byt 1+1 32 m²Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²
Prodaný  byt 1+1 32 m²

Prodaný byt 1+1 32 m²

Ke Hřišti 54, Karlovy Vary - Sedlec

1 600 000 Kč

50 000 Kč/m2

1...111213...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 685 nemovitostí