Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

152 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.9.2024

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Valdštejnova 1288/52, Cheb

1 900 000 Kč

32 759 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 267 m², pozemek 1554 m²Prodaný  dům 267 m², pozemek 1554 m²
Prodaný  dům 267 m², pozemek 1554 m²
Prodaný  dům 267 m², pozemek 1554 m²

Prodaný dům 267 m², pozemek 1554 m²

Protivec 7, Žlutice

2 067 975 Kč

1 700 000 Kč

6 367 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 5.9.2024

Prodaný  byt 1+1 48 m²Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²

Prodaný byt 1+1 48 m²

Kollárova 723, Ostrov

1 890 000 Kč

39 375 Kč/m2

Prodáno 27.8.2024

Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 432 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 432 m²

Mechová ev. č. 168, Lipová

1 490 000 Kč

22 923 Kč/m2

Prodáno 23.8.2024

Prodaný  byt 1+1 33 m²Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²

Prodaný byt 1+1 33 m²

Heyrovského 1562, Sokolov

1 050 000 Kč

31 818 Kč/m2

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 181 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 181 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 181 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 181 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 181 m²

Čs. armády 110/6, Kraslice

1 800 000 Kč

8 571 Kč/m2

Realitní makléř: Daniela Fišerová
Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality
Realitní makléř: Daniela Fišerová

Daniela Fišerová

4.4

Realitní kancelář: Swiss Life Select Reality

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 52 m²Prodaný  byt 3+kk 52 m²
Prodaný  byt 3+kk 52 m²
Prodaný  byt 3+kk 52 m²

Prodaný byt 3+kk 52 m²

Mírová 36, Habartov

1 150 000 Kč

22 115 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Foersterova 1243/20, Karlovy Vary

2 000 000 Kč

45 455 Kč/m2

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

Sokolovská 1445, Sokolov

1 150 000 Kč

22 549 Kč/m2

Prodáno 29.7.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 521 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 521 m²

Tisová 60, Kraslice

1 299 000 Kč

590 000 Kč

6 556 Kč/m2

1...121314...16

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 nemovitostí