Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Karlovarský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

105 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 68 m²Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²
Prodaný  byt 2+1 68 m²

Prodaný byt 2+1 68 m²

Podhorská 684/5, Mariánské Lázně - Úšovice

3 050 000 Kč

2 749 900 Kč

40 440 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.3.2026

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

1. máje 194/3, Nová Role

2 955 000 Kč

42 826 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Husova 50/15, Nová Role

2 863 350 Kč

40 329 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

náměstí 9. května 763, Chodov

2 690 000 Kč

39 559 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Lipová 178/11, Karlovy Vary - Dvory

2 400 000 Kč

68 571 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

2 999 000 Kč

2 100 000 Kč

35 593 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Lesní 1999/31, Cheb

3 000 000 Kč

53 571 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Sklářská 125, Březová

2 300 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 30.12.2025

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Dolní Žandov 325, Dolní Žandov

2 690 000 Kč

2 250 000 Kč

28 481 Kč/m2

Prodáno 18.12.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Hlavní třída 1001, Ostrov

2 640 000 Kč

43 279 Kč/m2

123...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 518 nemovitostí